Firma budowlana „Praktyk” - o firmie


Firma budowlana Praktyk powstała w oparciu o doświadczenie i wieloletnie rodzinne tradycje. Naszą rangę budowaliśmy od podstaw rozpoczynając od realizacji konstrukcji drewnianych we własnej stolarni.  Wachlarz świadczonych usług poszerzyliśmy o usługi budowlane w pełnym zakresie związane z budową domów i wykończeniem obiektów.

 

Powierzone zlecenia wykonujemy rzetelnie, solidnie i z należytą starannością. Dzięki stałej współpracy z lokalnymi hurtowniami budowlanymi gwarantujemy Państwu zakup sprawdzonych materiałów posiadających odpowiednie certyfikaty w atrakcyjnej cenie. Działamy na terenie Beskidu Żywieckiego, Bielska-Białej, Żywca i okolic. System i harmonogram naszych działań opieramy na dopasowaniu do Państwa potrzeb i możliwości finansowych.

 

Możecie z pełnym zaufaniem powierzyć nam budowę wymarzonego domu dla Was i Waszych bliskich. Specjalistyczne prace, których nie jesteśmy w stanie wykonać sami zlecamy wyspecjalizowanym firmom na stałe z nami współpracującym. Zadowolenie klienta to nasz priorytet. Nieprzerwanie poszerzamy naszą ofertę o kolejne usługi, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty firmy Praktyk.